
МЕТАЛЛ қолөнер тұғырындағы дуршлаг KW-II-A2
- Бар
- Коды:304109
4 880 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
METAL CRAFT KW-II-A2 тұғырындағы дуршлаг қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде пісірілген өнімдерді сұйықтықтардан бөлу үшін, сондай-ақ жидектерді, жемістерді, көкөністерді, саңырауқұлақтарды және басқа да өнімдерді ағынды суда жуу үшін қолданылады. Модель 2 ыңғайлы тұтқамен және тұрақты тұғырмен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қауіпсіз материал
- Қарапайым күтім
- Ұзақ қызмет ету мерзімі
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Дуршлаг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Көлем | 2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | металл |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 4 880 ₸


