
МЕТАЛЛ ҚОЛӨНЕР ыдысы KW-II L 30
- Бар
- Коды:327578
6 222 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
METAL CRAFT KW-II L 30 ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модельдің жылтыратылған беті және жоғары қарай кеңейетін жиегі бар конустық пішіні бар. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте әртүрлі өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.35 кг |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 4.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Болат |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 6 222 ₸


