
Тұғырдағы дуршлаг METAL CRAFT KW-II F 5 26
- Бар
- Коды:304111
10 176 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
METAL CRAFT KW-II F 5 26 тұғырындағы дуршлаг қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дайындалған өнімдерді сұйықтықтардан бөлу үшін, сондай-ақ жидектерді, жемістерді, көкөністерді, саңырауқұлақтарды және басқа да өнімдерді ағынды суда жуу үшін қолданылады. Модель 2 ыңғайлы тұтқамен және тұрақты тұғырмен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қауіпсіз материал
- Қарапайым күтім
- Ұзақ қызмет ету мерзімі
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.51 кг |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 5.2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | металл |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 10 176 ₸


