
Сушиге арналған тағам ProHotel D01-033L/20-0017-4
- Бар
- Коды:120250
8 118 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel D01-033L/20-0017-4 суши тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде суши, орама, сашими және басқа да жапон тағамдарын ұсыну үшін қолданылады. Бұйым бамбуктан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3021431 |
| Биіктігі | 30 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 8 118 ₸


