
ProHotel MJ05 өлшеуіш құмыра
- Бар
- Коды:120180
9 107 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel MJ05 өлшеуіш құмырасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде сұйық және сусымалы өнімдердің көлемін өлшеу үшін қолданылады. Бұйымның ішкі өлшеуіш шкаласы, ыңғайлы тұтқасы және шүмегі бар.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2040249 |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 123 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 0.5 л |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 9 107 ₸


