
Сушиге арналған тағам ProHotel D01-032S
- Бар
- Коды:120248
8 553 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel D01-032S суши тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде суши, орама, сашими және басқа да жапон тағамдарын ұсыну үшін қолданылады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модельдер көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3021433 |
| Биіктігі | 35 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 8 553 ₸


