
Сатушы ProHotel 19SJ013
- Бар
- Коды:304698
9 043 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мисосупница ProHotel 19SJ013 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде мисо және басқа жапон сорпаларына қызмет көрсету үшін қолданылады. Бұйым пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: өрнегі бар қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.16 кг |
| Биіктігі | 68 мм |
| Тереңдігі | 110 мм |
| Көлем | 0.3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 110 мм |
- Бағасы: 9 043 ₸




