
Көпірткіш ProHotel WP40F
- Бар
- Коды:120150
9 187 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel WP40F бұлғағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тұздықтарды, кремдерді, мусстарды және басқа қоспаларды қолмен шайқауға арналған. Бұйымның ыңғайлы тұтқасы бар.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4040858 |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 160 мм |
- Бағасы: 9 187 ₸


