
Елек ProHotel SCS16
- Бар
- Коды:121089
9 710 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel SCS16 елегі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ұнды, құмды, жарманы және басқа да сусымалы өнімдерді електен өткізу үшін қолданылады. Бұйым бар конустық нысаны және жабдықталған ыңғайлы сапты және шығыңқы бекіту үшін ыдыста.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4140865 |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 110 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 160 мм |
- Бағасы: 9 710 ₸


