
Сатушы ProHotel 19-0050-B-2
- Бар
- Коды:119826
10 256 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мисосупница ProHotel 19-0050-B-2 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде мисо және басқа жапон сорпаларына қызмет көрсету үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3120249 |
| Биіктігі | 105 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Ағаш |
| Көлем | 170 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 95 мм |
- Бағасы: 10 256 ₸


