
Дуршлаг ProHotel SRS18
- Бар
- Коды:120387
10 820 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel SRS18 дуршлагы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде сусымалы өнімдерді електен өткізу үшін, сондай-ақ жидектерді, жемістерді, көкөністерді, саңырауқұлақтарды және басқа да өнімдерді ағынды суда жуу үшін қолданылады. Бұйым ыңғайлы ұзын тұтқамен және кәстрөлдер мен қазандықтарға бекітуге арналған құлақшамен жабдықталған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4030191 |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 10 820 ₸



