
Елек ProHotel SS21
- Бар
- Коды:121084
11 253 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel SS21 елегі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ұнды, құмды, жарманы және басқа да сусымалы өнімдерді електен өткізу үшін қолданылады. Бұйым дөңгелек пішінді және оңай сақтауға арналған сақинамен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұяшықтың өлшемі: 1х1 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4140862 |
| Биіктігі | 24 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 11 253 ₸


