
Сушиге арналған тағам ProHotel 20-0067-1
- Бар
- Коды:119818
10 971 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 20-0067-1 суши тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде суши, орама, сашими және басқа да жапон тағамдарын ұсыну үшін қолданылады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модельдер көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3021425 |
| Биіктігі | 50 мм |
| Тереңдігі | 115 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Ағаш |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 215 мм |
- Бағасы: 10 971 ₸


