
ProHotel 19-006 сорпа тостағаны (3120252)
- Бар
- Коды:119832
11 318 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 19-006 (3120252) сорпа шыныаяқы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде сорпалар, мисо және басқа жапон сорпаларына қызмет көрсету үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қоңыр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3120252 / G15-SZ001/19-006 |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Ағаш |
| Көлем | 530 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 11 318 ₸


