
Сушиге арналған тағам ProHotel D01-097/20-0004B
- Бар
- Коды:215382
11 285 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel D01-097/20-0004B суши тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде суши, орама, сашими және басқа да жапон тағамдарын ұсыну үшін қолданылады. Модель тікбұрышты пішінге ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 37 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Қарағай |
| Серия | Қылыш |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 11 285 ₸


