
Шөміш ProHotel P-038
- Бар
- Коды:120214
11 494 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel P-038 шөміші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде қант, ұн, макарон, жарма және басқа да сусымалы өнімдерді орау үшін қолданылады. Бұйымның ыңғайлы тұтқасы бар.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2110318 |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 1.9 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 147 мм |
- Бағасы: 11 494 ₸


