
Көпірткіш ProHotel WP50F
- Бар
- Коды:120152
11 688 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel WP50F бұлғағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тұздықтарды, кремдерді, мусстарды және басқа қоспаларды қолмен шайқауға арналған. Бұйымның ыңғайлы тұтқасы бар.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4040860 |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 11 688 ₸


