
Тостаған ProHotel CB115
- Бар
- Коды:120132
12 925 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CB115 тостағаны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін әртүрлі ингредиенттерді араластыру үшін қолданылады. Бұйымның пішіні дөңгеленген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4142948 |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 115 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 0.42 л |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 115 мм |
- Бағасы: 12 925 ₸


