
Сушиге арналған табақ-барабан ProHotel 22.0141.1
- Бар
- Коды:120251
13 214 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 22-0141-1 суши барабаны тағамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде суши, орама, сашими және басқа да жапон тағамдарын ұсыну үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қоңыр / алтын
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модельдер көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3021453 |
| Биіктігі | 50 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 13 214 ₸


