
Дуршлаг ProHotel COLD08
- Бар
- Коды:120397
13 769 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel COLD08 дуршлагы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде пісірілген өнімдерді сұйықтықтардан бөлу үшін, сондай-ақ жидектерді, жемістерді, көкөністерді, саңырауқұлақтарды және басқа да өнімдерді ағынды суда жуу үшін қолданылады. Бұйым 2 ыңғайлы тұтқамен және тұғырмен жабдықталған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Дуршлаг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4030188 |
| Биіктігі | 140 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 13 769 ₸


