
Шөміш ProHotel LOPP14
- Бар
- Коды:120755
14 170 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel LOPP14 шөміші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде бірінші курстар мен сусындарды ас ыдыстарына бөлшектеп құю үшін қолданылады. Бұйым соңында ілгегі бар ыңғайлы ұзын тұтқамен жабдықталған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түрі | Шөміш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4040718 |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 0.75 л |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 14 170 ₸


