
ProHotel 15410-10E пісіруге арналған қазан
- Бар
- Коды:212289
20 224 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған қазан ProHotel 15410-10E қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде пештерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 45 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Материал | Шойын |
| Көлем | 0.25 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 20 224 ₸


