
ProHotel 04090282 кесу тақтасы
- Бар
- Коды:120906
20 826 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 04090282 кесу тақтасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тамақ өнімдерін кесу, кесу, ұрып-соғу және басқа да өңдеу түрлерін кейіннен дайындау үшін қолданылады. Бұйымның пішіні тікбұрышты.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 180 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 20 826 ₸


