
Елек ProHotel SS29
- Бар
- Коды:121085
22 249 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel SS29 елегі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ұнды, құмды, жарманы және басқа да сусымалы өнімдерді електен өткізу үшін қолданылады. Бұйым дөңгелек пішінді және оңай сақтауға арналған сақинамен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұяшықтың өлшемі: 1х1 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4140871 |
| Биіктігі | 68 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 22 249 ₸


