
ProHotel JD-B4B контейнері
- Бар
- Коды:120831
22 915 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JD-B4B контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дәмдеуіштерді, дәмдеуіштерді және басқа да сусымалы өнімдерді сақтауға арналған. Бұйым 4 алмалы-салмалы ыдыспен және мөлдір қақпақпен жабдықталған. Контейнер ABS-пластиктен және полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2120914 |
| Биіктігі | 90 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 22 915 ₸


