
Сушиге арналған тағам ProHotel кемесі 30-33
- Бар
- Коды:120256
27 183 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сушиге арналған тағам ProHotel 30-33 кемесі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде суши, орама, сашими және басқа да жапон тағамдарын ұсыну үшін пайдаланылады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3021505 / BD01-003A/30-33- 03021505 |
| Биіктігі | 55 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Ағаш |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 27 183 ₸


