
Күрішке арналған ванна ProHotel D10-30
- Бар
- Коды:120288
31 628 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel D10-30 күріш ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде суши, орама және басқа да жапон тағамдарын дайындауда күрішті дайындау және сақтау үшін қолданылады. Бұйымның дөңгелек пішіні және биік жақтары бар. Ванна бамбуктан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4142008 / D10-30/20-0808-2 |
| Биіктігі | 75 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Ағаш |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 31 628 ₸


