
Шөміш ProHotel LOPP18
- Бар
- Коды:120756
30 005 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel LOPP18 шөміші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде бірінші курстар мен сусындарды ас ыдыстарына бөлшектеп құю үшін қолданылады. Бұйым соңында ілгегі бар ыңғайлы ұзын тұтқамен жабдықталған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түрі | Шөміш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4040716 |
| Биіктігі | 560 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 1.5 л |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 30 005 ₸


