
ProHotel 04090264 кесу тақтасы
- Бар
- Коды:120897
31 468 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 04090264 кесу тақтасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тамақ өнімдерін кесу, кесу, ұрып-соғу және басқа да өңдеу түрлерін кейіннен дайындау үшін қолданылады. Бұйымның пішіні тікбұрышты.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қызыл
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 18 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 31 468 ₸


