
ProHotel WSC14 тақталарға арналған тұғыр
- Бар
- Коды:120945
34 144 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel WSC14 тақтайшасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кесу тақталарын сақтау үшін қолданылады. Бұйымның шаршы пішіні және 6 ұяшығы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4150650 |
| Биіктігі | 375 мм |
| Тереңдігі | 293 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 213 мм |
- Бағасы: 34 144 ₸


