
ProHotel WSC12 тақталарға арналған тұғыр
- Бар
- Коды:120942
34 168 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel WSC12 тақтайшасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кесу тақталарын сақтау үшін қолданылады. Бұйымның үшбұрышты пішіні және 6 ұяшығы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4150649 |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 34 168 ₸


