
ProHotel WSC25 тақталарға арналған тұғыр
- Бар
- Коды:120946
42 318 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel WSC25 тақтайшасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кесу тақталарын сақтау үшін қолданылады. Бұйымда 6 ұяшық бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4150651 |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 42 318 ₸


