
Елек OZTI Ø 60 см сапты, тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:342222
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ОЗТИ елегі қоғамдық тамақтандыру орындарында және үй жағдайында ұнды және басқа да сусымалы тамақ өнімдерін електен өткізуге арналған. Модель екі тұтқамен жабдықталған. Бұйым тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Елек |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0339.06028.01 |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | Болат |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


