
Тісті күрек UNOX XUC 168
- Бар
- Коды:323106
69 509 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XUC 168 тісті күрек XESR-03HS-EDDN пешімен ортақ пайдалануға арналған. Модель эргономикалық тұтқамен және термиялық қорғаныс жүйесімен жабдықталған. Бұйым алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.45 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.5 кг |
| Биіктігі | 92 мм |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Алюминий |
| Брендтің отаны | Италия |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түсі | қара, металл |
| Баға сегменті | орташа+ |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 69 509 ₸


