
Тісті күрек UNOX XUC 167
- Бар
- Коды:323070
79 105 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XUC 167 тісті күрек XESR-03HS-EDDN пешімен ортақ пайдалануға арналған. Модель эргономикалық тұтқамен және термиялық қорғаныс жүйесімен жабдықталған. Бұйым алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.9 кг |
| Биіктігі | 92 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Алюминий |
| Брендтің отаны | Италия |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түсі | металл, қара |
| Баға сегменті | орташа+ |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: 79 105 ₸


