
Көкөністерге арналған жәшік ПишТех ЯО-10/8
- Бар
- Коды:187898
149 458 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЯО-10/8 тағамдық технологиялар жәшігі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді сақтауға арналған. Қорап тот баспайтын болаттан жасалған, оның қабырғалары барлық жағынан тесілген, едені ағаштан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Қорап |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000119890 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.8 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 149 458 ₸


