
Ас құралдарына арналған тұғыр ПишТех 38х15х13 см 3 сыйымдылықтар (тот баспайтын. болат)
- Бар
- Коды:280332
36 169 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех тұғыры 38х15х13 см қоғамдық тамақтандыру орындарында және үй жағдайында ас құралдарын сақтауға арналған. Модель цилиндр пішінді 3 ұяшықпен жабдықталған. Бұйым AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қабырғасының қалыңдығы: 0,8 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Қойғыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Болат |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 36 169 ₸


