
Тағамтех 50302 500х300х20 мм кесу тақтасы (бук)
- Бар
- Коды:279329
7 017 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех 50302 тақтасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайында етті союға және тамақ өнімдерін кесуге және кесуге арналған. Тік бұрышты пішіндегі бұйым буктан жасалған.
Бағасы 1 бірлік үшін көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.886 кг |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Бук |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | ашық түсті ағаш |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 7 017 ₸


