
Тағамтех 352115 350х210х15 мм кесу тақтасы (бук)
- Бар
- Коды:279331
2 644 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH 352115 тақтасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде ет кесуге және тамақ өнімдерін кесуге және кесуге арналған. Тік бұрышты пішіндегі бұйым буктан жасалған.
Бағасы 1 бірлік үшін көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 15 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Бук |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | ашық түсті ағаш |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 2 644 ₸



