
Тағамтех 60502 600х500х20 мм кесу тақтасы (бук)
- Бар
- Коды:317154
15 738 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH 60502 кесу тақтасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде ет кесуге және тамақ өнімдерін кесуге арналған. Тік бұрышты пішіндегі бұйым буктан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | 60502 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.85 келі |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Бук |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 15 738 ₸


