
Ас құралдарына арналған жәшік ПишТех 485х314х130 мм (бук)
- Бар
- Коды:279202
28 663 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жәшік Пиштех 485х314х130 мм қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде ас құралдарын сақтауға арналған. Модельде 4 бөлім бар және тасымалдауға ыңғайлы болу үшін қабырғаға біріктірілген тұтқалармен жабдықталған. Бұйым буктан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.722 кг |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 314 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Бук |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | ашық түсті ағаш |
| Ені | 485 мм |
- Бағасы: 28 663 ₸


