
Тағамтех 400х290х50 мм кесу тақтасы (майланған бук)
- Бар
- Коды:279328
22 980 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех тақтасы 400х290х50 мм қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде ет және басқа да өнімдерді союға арналған. Модель тасымалдауға ыңғайлы болу үшін бүйір қабырғаларына біріктірілген тұтқалармен жабдықталған. Бұйым майланған буктан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.38 кг |
| Биіктігі | 50 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Бук |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | ашық түсті ағаш |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 22 980 ₸


