
UNOX XHC 004 ауыстырылатын картридж
- Бар
- Коды:94440
187 589 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын UNOX XHC 004 картриджі XHC 003 сүзгі жүйесімен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда бу шығаратын машиналар мен конвекциялық пештер үшін қосылған ағын суды тазарту және жұмсарту және жабдықты әк шөгінділерінің пайда болуынан қорғау үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Бос картридждің көлемі: 5,4 л
- Ылғалды салмақ: 6,9 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XHC004 UNOX.Pure |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Биіктігі | 548 мм |
| Тереңдігі | 144 мм |
| Мақсаты | пароконвектоматтар үшін |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 144 мм |
- Бағасы: 187 589 ₸


