
Cambro Versa VCSWR 110 есеп айырысу-кассалық үстелі қара
- Бар
- Коды:187234
188 144 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro Versa VCSWR 110 есеп айырысу-кассалық үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұтынушыларға қызмет көрсетуді және олармен есеп айырысуды жеңілдетуге арналған. Корпус оңай тазартылатын пластиктен жасалған, ойықтар мен тотқа төзімді
Ерекшеліктері:
- Шығын материалдарын немесе принтерді орналастыруға арналған сыйымды реттелетін сөре
- Стандартты құлыпталатын жәшік
- Электр қуатына ыңғайлы қосылу үшін алдыңғы панель
- Электр құрылғыларын қорғауға арналған кабельдің қауіпсіздік құлпы
- Реттелетін науа бағыттағыштары үстелді пайдалануды тіпті балалар мен бойы аласа адамдарға да ыңғайлы етеді
- Эргономикалық кіріктірілген тұтқалар мен тежегіші бар 4 стандартты маневрлік дөңгелектер үстелдің қозғалуын жеңілдетеді
- Тапсырысты бір жерде таңдауға, өңдеуге және төлеуге мүмкіндік беретін қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына арналған кешенді жүйені алу үшін швед үстелімен немесе Versa жұмыс үстелдерімен жұптастыруға болады
- Тазалау оңай, бұл жұмыс орнының гигиенасы мен көрнектілігін еш қиындықсыз сақтауға мүмкіндік береді
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пернетақтаға арналған жылжымалы науа құлыпталатын жәшікке
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 93838 / VCSWR қара. / Versa VCSWR 110 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57.7 кг |
| Биіктігі | 1092 мм |
| Тереңдігі | 819 мм |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 1340 мм |
- Бағасы: 188 144 ₸











