
Касса сөресі Gastrolux ПНК-157П/L (оң жақта)
- Бар
- Коды:88619
356 918 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Light тарату желісінің Gastrolux ПНК-157П/L кассалық есептегіші тұтынушыларға қызмет көрсетуді жеңілдетуге және "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастырумен қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында олармен есеп айырысуға арналған. Модель ақшаға арналған жәшікке арналған сөремен және розеткамен жабдықталған. Қаңқа 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Алдыңғы панель ПП-157Н/L (тот баспайтын. болат)
- ПП-157Д/L (ДСП) алдыңғы панелі
- Бүйірлік панель ПБ-077Н/L (тот баспайтын. болат)
- Бүйірлік панель ПБ-077Д/L (ДСП)
- НП-1 1500х380 мм науаларға арналған бағыттаушы (тот баспайтын профиль)
- НП-2 1500х380 мм науаларға арналған бағыттаушы (дөңгелек құбыр)
- Розетка
- Тот баспайтын ірге м.пог
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
Назар аударыңыз! Бірінші фотода басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Екінші фотосуретте опциялары бар басқа өлшемдегі модель (алдыңғы панель, бүйірлік панель).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Light ПНК-157П/L (оң жақта) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 356 918 ₸



