
Касса сөресі Gastrolux ПНК-1210/SI (оң жақта)
- Бар
- Коды:89076
2 339 148 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stone Island тарату желісінің Gastrolux ПНК-1210/SI кассалық кассасы тұтынушыларға қызмет көрсетуді жеңілдетуге және "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастырумен қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында олармен есеп айырысуға арналған. Модель ақша жәшігіне арналған жылжымалы сөремен және розеткамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Материал:
- Қаңқа: тот баспайтын болат және ДСП
- Үстел үсті: гранит 20 мм
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Розетка
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=125 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Тас аралы ПНК-1210/СИ (оң жақта) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 2 339 148 ₸


