
Кассалық бокс Марихолодмаш КБ-1,5-1Н бір жинақтауыш (қызыл)
- Бар
- Коды:62274
145 263 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash KB-1,5-1N кассалық жәшігі тұтынушыларға қызмет көрсетуді және олармен сауда кәсіпорындарында есеп айырысуды жеңілдетуге арналған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған тұтас металл жинақтағышпен жабдықталған. Тұғырлар мен алдыңғы панель қорғаныш-декоративтік эпоксидті-полиэфирлі ұнтақ бояумен қапталған. Қорапты әртүрлі бағытта (солға, оңға) жинауға болады және қажет болған жағдайда үстел үстелдің кез келген бағытында 180º бұрылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелге жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1680х600х1010 мм
- Түсі: қызыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.330.059-К |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 112 келі |
| Биіктігі | 875 мм |
| Тереңдігі | 1020 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық бокс |
| Жинақтауыш түрі | көлбеу |
| Ені | 1506 мм |
- Бағасы: 145 263 ₸



