
Кассалық бокс Марихолодмаш КБ-1,9-2Н қос жинақтауыш (қызыл)
- Бар
- Коды:62277
163 089 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash KB-1,9-2N кассалық жәшігі тұтынушыларға қызмет көрсетуді және олармен сауда кәсіпорындарында есеп айырысуды жеңілдетуге арналған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған тұтас металл жинақтағышпен жабдықталған. Тұғырлар мен алдыңғы панель қорғаныш-декоративтік эпоксидті-полиэфирлі ұнтақ бояумен қапталған. Қорапты әртүрлі бағытта (солға, оңға) жинауға болады және қажет болған жағдайда үстел үстелдің кез келген бағытында 180º бұрылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелге жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1480х1080х990 мм
- Қаптама көлемі: 1,58 м3
- Түсі: қызыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.330.060-К |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 136 келі |
| Биіктігі | 875 мм |
| Тереңдігі | 965 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық бокс |
| Жинақтауыш түрі | көлбеу |
| Ені | 1930 мм |
- Бағасы: 163 089 ₸



