
Есептегіш есеп айырысу-кассалық салқындатылмайтын Марихолодмаш П2629 Таир (қызыл)
- Бар
- Коды:62279
131 318 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash P2629 Tair кассасы тұтынушыларға қызмет көрсетуді жеңілдетуге және дүкендер мен сауда орындарында олармен есеп айырысуға арналған. Жабдық тоңазытқыш витриналарымен бір стильде жасалған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған. Корпус қорғаныш-декоративтік эпоксидті-полиэфирлі ұнтақ бояумен қапталған. Есептегіш ағаш қаптамада жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелге жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1080х1200х1040 мм
- Түсі: қызыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ХГ872 4.331.050-10-КМ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 98 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 131 318 ₸


