
Есептегіш есеп айырысу-кассалық салқындатылмайтын Марихолодмаш П2629 Нова (көк)
- Бар
- Коды:99361
62 492 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытылмайтын есеп айырысу кассасы Mariholodmash P2629 Nova тұтынушыларға қызмет көрсетуді және олармен дүкендерде және сауда кәсіпорындарында есеп айырысуды жеңілдетуге арналған. Жабдық тоңазытқыш витриналарымен бір стильде жасалған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелге жүктеме: 30 кг
- Қаптамадағы габариттері: 830х530х170 мм
- Түсі: көк
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.331.050-09есептегіш П2629 Жаңа неох. (көк) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 715 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 62 492 ₸


